printButton PRINT

NB Champs + Legion Championships
Moncton NB
Jul 7 - 8, 2018




NB Track & Field Championships - 07/07/2018 to 09/07/2018           
                       Championnats d'athlétisme du N-B                        
                          Stade Moncton 2010 Stadium                           
                                    Results                                    
 
Women 13-15 100 Meter Run
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1    73 MacIsaac, Shelby    15 A.S.E.A.                 12.39q  3.5  1 
  2    53 Jacobson, Carys     14 Fast Tracks              12.94q  1.3  2 
  3    11 Blackmore, Erika    15 Unattached               13.02q  3.5  1 
  4    41 Hachey, Eloïse      15 Athlétisme C             13.19q  3.5  1 
  5    42 Halaoui, Marena-So  15 Fast Tracks              13.35q  1.3  2 
  6    28 Despres, Erika      14 A.S.E.A.                 13.41q  3.5  1 
  7    24 Comeau, Shanna      13 Saint John T             13.62q  1.3  2 
  8   105 Smith, Zoe          15 Pugwash Trac             14.64q  1.3  2 
  9    80 McLaughlin, Jenna   14 A.S.E.A.                 15.29   3.5  1 
 
Women 13-15 100 Meter Run
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1    73 MacIsaac, Shelby    15 A.S.E.A.                 12.38   2.8  10   
  2    53 Jacobson, Carys     14 Fast Tracks              12.71   2.8   8   
  3    11 Blackmore, Erika    15 Unattached               12.93   2.8   6   
  4    41 Hachey, Eloïse      15 Athlétisme C             13.19   2.8   5   
  5    42 Halaoui, Marena-So  15 Fast Tracks              13.34   2.8   4   
  6    24 Comeau, Shanna      13 Saint John T             13.43   2.8   3   
  7    28 Despres, Erika      14 A.S.E.A.                 13.62   2.8   2   
  8   105 Smith, Zoe          15 Pugwash Trac             14.57   2.8   1   
 
Women 16-17 100 Meter Run
=====================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind
=====================================================================
Preliminaries
  1    74 MacLean, Hillary    17 Islanders Tr             12.89q  1.9 
  2    65 Leblanc, Julia      17 Saint John T             13.46q  1.9 
  3   103 Simmie, Alicia      17 Unattached               13.69q  1.9 
 
Women 16-17 100 Meter Run
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1    74 MacLean, Hillary    17 Islanders Tr             13.03   2.3  10   
  2    65 Leblanc, Julia      17 Saint John T             13.62   2.3   8   
  3   103 Simmie, Alicia      17 Unattached               13.76   2.3   6   
 
Women 18-19 100 Meter Run
=====================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind
=====================================================================
Preliminaries
  1    90 Omalosanga, Véroni  19 A.S.E.A.                 12.40q  1.9 
  2    27 Davidson, Abigail   18 Fredericton              12.85q  1.9 
 
Women 18-19 100 Meter Run
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1    90 Omalosanga, Véroni  19 A.S.E.A.                 12.35   2.3  10   
  2    27 Davidson, Abigail   18 Fredericton              12.74   2.3   8   
 
Women 20-34 100 Meter Run
=====================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind
=====================================================================
Preliminaries
  1    48 Hickman, Sarah      21 Fast Tracks              13.22q  1.9 
 
Women 20-34 100 Meter Run
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1    48 Hickman, Sarah      21 Fast Tracks              13.35   2.3  10   
 
Women 13-15 200 Meter Run
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1    73 MacIsaac, Shelby    15 A.S.E.A.                 26.29q  0.2  1 
  2    53 Jacobson, Carys     14 Fast Tracks              27.53q  0.6  2 
  3     1 Allanach, Janelle   15 A.S.E.A.                 27.73q  0.2  1 
  4    12 Blanch, Mehkya      15 A.S.E.A.                 28.13q  0.2  1 
  5    42 Halaoui, Marena-So  15 Fast Tracks              28.39q  0.2  1 
  6    11 Blackmore, Erika    15 Unattached               28.46q  0.2  1 
  7    24 Comeau, Shanna      13 Saint John T             28.94q  0.2  1 
  8   115 Wesselius, Breanne  14 A.S.E.A.                 30.67q  0.6  2 
 
Women 13-15 200 Meter Run
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1    73 MacIsaac, Shelby    15 A.S.E.A.                 26.20  -0.3  10   
  2    53 Jacobson, Carys     14 Fast Tracks              27.51  -0.3   8   
  3     1 Allanach, Janelle   15 A.S.E.A.                 27.58  -0.3   6   
  4    11 Blackmore, Erika    15 Unattached               27.81  -0.3   5   
  5    12 Blanch, Mehkya      15 A.S.E.A.                 28.21  -0.3   4   
  6    42 Halaoui, Marena-So  15 Fast Tracks              28.39  -0.3   3   
  7    24 Comeau, Shanna      13 Saint John T             30.09  -0.3   2   
  8   115 Wesselius, Breanne  14 A.S.E.A.                 31.10  -0.3   1   
 
Women 16-17 200 Meter Run
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1    65 Leblanc, Julia      17 Saint John T             28.76q  0.6  2 
  2   103 Simmie, Alicia      17 Unattached               29.60q  0.6  2 
 
Women 16-17 200 Meter Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H# Points
===============================================================================
Finals
  1    65 Leblanc, Julia      17 Saint John T             29.22  -1.6  1  10   
  2   103 Simmie, Alicia      17 Unattached               30.52  -1.6  1   8   
 
Women 18-34 200 Meter Run
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1    27 Davidson, Abigail   18 Fredericton              26.44q  0.6  2 
  2    48 Hickman, Sarah      21 Fast Tracks              28.15q  0.6  2 
 
Women 18-34 200 Meter Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H# Points
===============================================================================
Finals
  1    27 Davidson, Abigail   18 Fredericton              27.46  -1.6  1  10   
  2    48 Hickman, Sarah      21 Fast Tracks              28.18  -1.6  1   8   
 
Women 13-15 300 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1     1 Allanach, Janelle   15 A.S.E.A.                 44.64   10   
  2    51 Hiltz, Janaya       13 Southwest No             55.40    8   
 
Women 16-17 400 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    37 Germain, Emma       17 Colonel Gray           1:04.20   10   
  2    85 Moffett, Alexis     16 Saint John T           1:04.21    8   
  3    45 Haynes-MacDonald,   16 Fast Tracks            1:05.83    6   
 
Women 13-15 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    81 McLeod, Madeleine   15 Fast Tracks            2:27.77   10   
  2    59 Kelly, Patricia     15 Fredericton            2:31.69    8   
  3   117 White, Jessica      14 Fast Tracks            2:32.74    6   
  4   102 Roy Beausoleil, Au  14 A.S.E.A.               2:34.51    5   
  5    33 Fullarton, Zoe      15 Fast Tracks            2:43.48    4   
  6   396 Trites, Nicole      13 Fast Tracks            2:51.41    3   
 
Women 16-17 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1   110 Trites, Hannah      17 Saint John T           2:24.82   10   
  2    85 Moffett, Alexis     16 Saint John T           2:27.36    8   
  3    37 Germain, Emma       17 Colonel Gray           2:29.76    6   
  4    45 Haynes-MacDonald,   16 Fast Tracks            2:36.62    5   
 
Women 13-15 1200 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1   113 Vringer, Erin       14 Saint John T           3:48.13   10   
  2    29 Doucet, Emily       15 A.S.E.A.               3:50.83    8   
  3    81 McLeod, Madeleine   15 Fast Tracks            3:51.27    6   
  4   117 White, Jessica      14 Fast Tracks            4:03.21    5   
  5   102 Roy Beausoleil, Au  14 A.S.E.A.               4:09.22    4   
  6    33 Fullarton, Zoe      15 Fast Tracks            4:20.64    3   
  7    59 Kelly, Patricia     15 Fredericton            4:22.40    2   
  8   118 Wilson, Caroline    15 A.S.E.A.               4:25.43    1   
  9    50 Hiltz, Ellie        14 Southwest No           4:43.36  
 
Women 16-17 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1   120 Wright, Frances     16 Fast Tracks            5:09.31   10   
  2    39 Griffin, Allie      17 Saint John T           5:10.43    8   
  3    58 Keedwell, Bridget   17 Colonel Gray           5:18.87    6   
  4    68 Lemaire, Isabella   16 A.S.E.A.               5:43.95    5   
 
Women 35+ 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    13 Blanchard, Patty    61 Unattached             5:24.77   10   
 
Women 13-15 2000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1   113 Vringer, Erin       14 Saint John T           6:47.52   10   
  2    92 Peterson, Sophie    15 Colonel Gray           7:00.07    8   
  3    81 McLeod, Madeleine   15 Fast Tracks            7:07.09    6   
  4    96 Richard, Grace      15 Colonel Gray           7:17.78    5   
  5    97 Richard, Katie      15 Colonel Gray           7:28.56    4   
  6   118 Wilson, Caroline    15 A.S.E.A.               7:56.63    3   
 
Women 16-17 3000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1   109 Trites, Emily       16 Saint John T          10:52.63   10   
  2    25 Cormier, Amélie     17 Unattached            11:13.93    8   
  3    39 Griffin, Allie      17 Saint John T          11:19.72    6   
  4    68 Lemaire, Isabella   16 A.S.E.A.              11:24.47    5   
  5    58 Keedwell, Bridget   17 Colonel Gray          11:33.23    4   
 
Women 35+ 3000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    13 Blanchard, Patty    61 Unattached            11:37.78   10   
 
Women 13-15 80 Meter Hurdles 76cm /30"
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1   115 Wesselius, Breanne  14 A.S.E.A.                 14.22   3.0  10   
  2    80 McLaughlin, Jenna   14 A.S.E.A.                 14.98   3.0   8   
 
Women 16-17 100 Meter Hurdles 76cm /30"
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1    34 Gagnon, Caroline    17 A.S.E.A.                 15.43   2.4  10   
 
Women 13-15 200 Meter Hurdles
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1     1 Allanach, Janelle   15 A.S.E.A.                 30.41   3.9  10   
  2    18 Campbell, Julia     15 Saint John T             34.74   3.9   8   
  3    80 McLaughlin, Jenna   14 A.S.E.A.                 35.03   3.9   6   
 
Women 16-17 400 Meter Hurdles 76cm /30"
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    34 Gagnon, Caroline    17 A.S.E.A.               1:09.85   10   
 
Women 13-15 1500 Meter Steeplechase 76cm /30"
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1   113 Vringer, Erin       14 Saint John T           5:00.99   10   
  2    29 Doucet, Emily       15 A.S.E.A.               5:23.48    8   
  3    92 Peterson, Sophie    15 Colonel Gray           5:23.63    6   
  4    96 Richard, Grace      15 Colonel Gray           5:23.74    5   
  5    97 Richard, Katie      15 Colonel Gray           5:25.69    4   
 
Women 16-17 2000 Meter Steeplechase 76cm /30"
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1   120 Wright, Frances     16 Fast Tracks            7:38.66   10   
  2    68 Lemaire, Isabella   16 A.S.E.A.               8:04.03    8   
 
Women 13-15 High Jump
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    73 MacIsaac, Shelby    15 A.S.E.A.                 1.55m   10   
     1.30 1.35 1.40 1.43 1.46 1.49 1.52 1.55 1.58 
        P    P    O    P    O    O    O   XO  XXX 
  2    49 Hicks, Kiersten     14 Athletisme R             1.52m    8   
     1.30 1.35 1.40 1.43 1.46 1.49 1.52 1.55 
        O    O    O    O    O   XO    O  XXX 
  3    77 Mattinson, Emma     15 Pugwash Trac             1.49m    5.50
     1.30 1.35 1.40 1.43 1.46 1.49 1.52 
        P    P   XO    O    O  XXO  XXX 
  3    12 Blanch, Mehkya      15 A.S.E.A.                 1.49m    5.50
     1.30 1.35 1.40 1.43 1.46 1.49 1.52 
        P    P    O    P   XO    O  XXX 
  5    41 Hachey, Eloïse      15 Athlétisme C             1.30m    4   
     1.30 1.35 
      XXO  XXX 
 --    51 Hiltz, Janaya       13 Southwest No                NH  
     1.30 
      XXX 
 
Women 18-19 Pole Vault
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    88 Ngongo, Sharon      19 Unattached               2.50m   10   
     2.20 2.35 2.50 2.65 
        O    O    O  XXX 
 
Women 13-15 Long Jump
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1    42 Halaoui, Marena-So  15 Fast Tracks              4.77m   3.3  10   
     4.77m(3.3) 4.05m(-2.1) 4.46m(1.5) 4.75m(1.1) 4.60m(1.9) FOUL     
  2    41 Hachey, Eloïse      15 Athlétisme C             4.74m   1.7   8   
     4.27m(4.4) 4.57m(3.9) 4.39m(0.8) 4.12m(-0.8) 4.28m(3.6) 4.74m(1.7)
  3   119 Wilson, Madison     14 Fredericton              4.57m   0.3   6   
     4.47m(1.5) 4.57m(0.3) 4.01m(1.1) 3.89m(3.8) FOUL      4.00m(1.9)
  4    11 Blackmore, Erika    15 Unattached               4.48m   2.4   5   
     FOUL      4.38m(2.1) 4.48m(2.4) 4.22m(6.3) 4.02m(0.7) 3.92m(1.8)
  5    28 Despres, Erika      14 A.S.E.A.                 4.30m   4.7   4   
     4.30m(4.7) FOUL      FOUL      3.99m(1.6) FOUL      4.16m(3.5)
  6    12 Blanch, Mehkya      15 A.S.E.A.                 4.27m   1.6   3   
     4.17m(2.3) 4.07m(2.2) 4.27m(1.6) 4.21m(2.1) 4.24m(4.1) 4.21m(3.7)
  7    18 Campbell, Julia     15 Saint John T             4.26m   1.1   2   
     4.13m(1.0) 2.39m(0.5) 4.08m(-3.0) 4.10m(2.1) FOUL      4.26m(1.1)
  8   105 Smith, Zoe          15 Pugwash Trac             4.05m   1.5   1   
     FOUL      3.74m(-0.6) 4.05m(1.5) FOUL      3.98m(3.3) FOUL     
  9   115 Wesselius, Breanne  14 A.S.E.A.                 3.95m   3.5 
     3.93m(2.0) 3.95m(3.5) 3.86m(0.8)         
 
Women 16-17 Long Jump
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1    34 Gagnon, Caroline    17 A.S.E.A.                 5.18m  -1.5  10   
     4.86m(0.5) 5.03m(-0.6) 5.18m(-1.5) 4.81m(0.5) 4.85m(1.0) 5.03m(-0.4)
  2    75 Mah, Jadyn          16 A.S.E.A.                 4.80m  -1.1   8   
     4.47m(-0.6) FOUL      4.80m(-1.1) 4.75m(0.3) 4.53m(-1.5) 4.49m(-0.1)
  3    30 Duynisveld, Maria   17 Pugwash Trac             4.63m   1.7   6   
     4.49m(-2.9) FOUL      4.60m(-1.0) 4.43m(-1.5) 4.63m(1.7) 4.60m(0.1)
 
Women 18-19 Long Jump
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1    27 Davidson, Abigail   18 Fredericton              5.11m   2.2  10   
     FOUL      4.90m(-2.4) 5.11m(2.2) 5.08m(4.0) 4.91m(0.5) 5.08m(-0.7)
 
Women 13-15 Triple Jump
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1   105 Smith, Zoe          15 Pugwash Trac             9.69m  -0.9  10   
     FOUL      9.54m(-1.8) FOUL      FOUL      FOUL      9.69m(-0.9)
  2    28 Despres, Erika      14 A.S.E.A.                 9.22m  -1.6   8   
     8.64m(0.6) 8.79m(-2.6) 8.82m(-2.4) 8.80m(-2.8) 8.88m(-0.6) 9.22m(-1.6)
  3    18 Campbell, Julia     15 Saint John T             8.79m   NWI   6   
     FOUL      8.75m(-1.9) 8.62m(-2.2) 8.43m(-1.7) FOUL      8.79m(-0.0)
 
Women 16-17 Triple Jump
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1    75 Mah, Jadyn          16 A.S.E.A.                10.35m  -0.5  10   
     10.19m(-1.9) 10.10m(0.3) FOUL      10.03m(-0.8) 10.35m(-0.5) 10.33m(-0.8)
  2    30 Duynisveld, Maria   17 Pugwash Trac             9.64m  -2.4   8   
     FOUL      FOUL      FOUL      9.64m(-2.4) FOUL      9.40m(-2.0)
 
Women 35+ Triple Jump
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1    71 MacDonald, Rachell  44 Unattached N             9.19m  -1.8  10   
     FOUL      9.19m(-1.8) FOUL      9.06m(-0.9) FOUL      8.98m(-2.2)
 
Women 16-17 Shot put 3kg
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    72 MacIsaac, Chelsea   17 Truro Lions             13.11m   10   
      11.89m  12.08m  FOUL  11.96m  12.22m  13.11m
  2     9 Beck, Jillian       17 Saint John T            10.32m    8   
      9.19m  9.47m  9.88m  9.72m  10.32m  9.88m
  3    20 Cassell, Sarah      17 A.S.E.A.                 9.93m    6   
      9.90m  9.16m  9.89m  9.93m  9.76m  9.52m
 
Women 20-34 Shot put 4kg
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    10 Bell, Jennifer      23 A.S.E.A.                14.68m   10   
      14.07m  14.68m  FOUL  13.37m  13.99m  12.92m
 
Women 50-74 Shot put 3kg
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    64 Leblanc, Heather    57 Unattached-N             7.72m   10   
      7.51m  7.34m  7.56m  7.72m  7.49m  7.61m
 
Women 13-15 Discus 1kg
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    50 Hiltz, Ellie        14 Southwest No            15.04m   10   
      15.04m  15.02m  14.48m  FOUL  14.50m  14.63m
 
Women 16-17 Discus 1kg
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    72 MacIsaac, Chelsea   17 Truro Lions             39.26m   10   
      34.96m  38.44m  37.93m  39.26m  FOUL  FOUL
  2    20 Cassell, Sarah      17 A.S.E.A.                27.68m    8   
      20.50m  24.17m  22.58m  22.77m  27.68m  23.38m
  3     9 Beck, Jillian       17 Saint John T            21.47m    6   
      FOUL  FOUL  18.72m  20.35m  21.47m  FOUL
 
Women 35-74 Discus 1kg
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    64 Leblanc, Heather    57 Unattached-N            19.71m   10   
      18.20m  14.26m  16.92m  19.71m  19.18m  19.13m
 
Women 16-17 Hammer Throw 3kg
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    72 MacIsaac, Chelsea   17 Truro Lions             40.45m   10   
      40.17m  FOUL  FOUL  35.35m  40.45m  FOUL
 
Women 50-74 Hammer Throw 3kg
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    64 Leblanc, Heather    57 Unattached-N            23.11m   10   
      19.14m  19.64m  21.07m  19.90m  22.05m  23.11m
 
Women 13-15 Javelin 500g
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    35 Galbraith, Rachel   14 Pugwash Trac            19.81m   10   
      FOUL  FOUL  18.08m  18.99m  17.63m  19.81m
 
Women 16-17 Javelin 500g
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1     9 Beck, Jillian       17 Saint John T            35.76m   10   
      33.57m  35.76m  34.58m  29.56m  33.92m  35.18m
  2   103 Simmie, Alicia      17 Unattached              20.65m    8   
      FOUL  17.31m  20.65m  PASS  PASS  PASS
 
Women 50-59 Javelin 500g
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    64 Leblanc, Heather    57 Unattached-N            16.50m   10   
      13.93m  13.45m  11.19m  12.40m  16.50m  11.71m
 
Heptathlon: #4 Women 16-17 200 Meter Run Heptathlon
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1    67 Leger, Annick       16 Unattached               30.89   1.7    422
 
Heptathlon: #7 Women 16-17 800 Meter Run Heptathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    67 Leger, Annick       16 Unattached             3:01.96     347
 
Heptathlon: #1 Women 16-17 100 Meter Hurdles 76cm /30" Heptathlon
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1    67 Leger, Annick       16 Unattached               19.21   2.4    371
 
Heptathlon: #2 Women 16-17 High Jump Heptathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    67 Leger, Annick       16 Unattached               1.44m     555
     1.35 1.38 1.41 1.44 1.47 
       XO   XO    O    O  XXX 
 
Heptathlon: #5 Women 16-17 Long Jump Heptathlon
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1    67 Leger, Annick       16 Unattached               3.93m   0.8    292
     3.72m(-1.4) 3.58m(1.2) 3.93m(0.8)            
 
Heptathlon: #3 Women 16-17 Shot put 3kg Heptathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    67 Leger, Annick       16 Unattached              10.08m     535
      10.08m  9.70m  9.74m            
 
Heptathlon: #6 Women 16-17 Javelin 500g Heptathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    67 Leger, Annick       16 Unattached              24.65m     376
      FOUL  24.65m  FOUL            
 
Women 16-17 Heptathlon
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    67 Leger, Annick       16 Unattached                2898   10   
 
Men 13-15 100 Meter Run
=====================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind
=====================================================================
Preliminaries
  1    40 Haché, Brandon      15 Unattached               12.12q  3.1 
  2    89 Nickerson, Taylor   15 Saint John T             12.38q  3.1 
  3     5 Basque, Guillaume   14 A.S.E.A.                 12.77q  3.1 
  4    54 Jacobson, Maxwell   14 Fast Tracks              13.26q  3.1 
  5    66 Leblanc, Marc-Étie  14 A.S.E.A.                 13.41q  3.1 
 
Men 13-15 100 Meter Run
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1    40 Haché, Brandon      15 Unattached               12.19   2.7  10   
  2     5 Basque, Guillaume   14 A.S.E.A.                 12.38   2.7   8   
  3    89 Nickerson, Taylor   15 Saint John T             12.64   2.7   6   
  4    54 Jacobson, Maxwell   14 Fast Tracks              13.33   2.7   5   
  5    66 Leblanc, Marc-Étie  14 A.S.E.A.                 13.38   2.7   4   
 
Men 16-17 100 Meter Run
=====================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind
=====================================================================
Preliminaries
  1    47 Henri, Jordan       17 A.S.E.A.                 11.80q  NWI 
  2    60 King, Ben           16 Saint John T             11.90q  NWI 
 
Men 16-17 100 Meter Run
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1    60 King, Ben           16 Saint John T             11.83   3.5  10   
  2    47 Henri, Jordan       17 A.S.E.A.                 11.84   3.5   8   
 
Men 20-34 100 Meter Run
=====================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind
=====================================================================
Preliminaries
  1   104 Smith, Chas         23 Unattached               11.09q  2.6 
  2   106 Stephen, Gabe       21 Unattached N             11.21q  2.6 
  3    94 Richard, Christian  25 A.S.E.A.                 11.54q  2.6 
  4   112 Vincent, Liam       32 Fredericton              12.44q  2.6 
 
Men 20-34 100 Meter Run
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1   104 Smith, Chas         23 Unattached               11.06   3.5  10   
  2   106 Stephen, Gabe       21 Unattached N             11.22   3.5   8   
  3    94 Richard, Christian  25 A.S.E.A.                 11.52   3.5   6   
  4   112 Vincent, Liam       32 Fredericton              12.53   3.5   5   
 
Men 35+ 100 Meter Run
=====================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind
=====================================================================
Preliminaries
  1    98 Rinzler, Andrew     35 Unattached               12.22q  2.6 
  2     3 Arsenault, Paul     35 Unattached               12.46q  2.6 
 
Men 35+ 100 Meter Run
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1    98 Rinzler, Andrew     35 Unattached               12.19   3.5  10   
  2     3 Arsenault, Paul     35 Unattached               12.57   3.5   8   
 
Men 13-15 200 Meter Run
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1    83 Michaud, Jeremy     15 Unattached               25.35q -1.6  1 
  2    40 Haché, Brandon      15 Unattached               25.79q -1.6  1 
  3    43 Harris, Cameron     15 Saint John T             26.68q -0.9  2 
  4     5 Basque, Guillaume   14 A.S.E.A.                 26.94q -0.9  2 
  5    54 Jacobson, Maxwell   14 Fast Tracks              27.69q -0.9  2 
 
Men 13-15 200 Meter Run
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1    83 Michaud, Jeremy     15 Unattached               25.47  -3.6  10   
  2     5 Basque, Guillaume   14 A.S.E.A.                 26.07  -3.6   8   
  3    40 Haché, Brandon      15 Unattached               26.18  -3.6   6   
  4    43 Harris, Cameron     15 Saint John T             26.59  -3.6   5   
  5    54 Jacobson, Maxwell   14 Fast Tracks              28.36  -3.6   4   
 
Men 16-17 200 Meter Run
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1    60 King, Ben           16 Saint John T             25.03q -1.6  1 
  2     6 Beach, Alex         16 Saint John T             27.94q -0.9  2 
 
Men 16-17 200 Meter Run
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
Finals
  1    60 King, Ben           16 Saint John T             25.18  -3.6  10   
  2     6 Beach, Alex         16 Saint John T             28.80  -3.6   8   
 
Men 18-34 200 Meter Run
========================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind H#
========================================================================
Preliminaries
  1   104 Smith, Chas         23 Unattached               22.69q -0.9  2 
  2   116 Whalen, Daniel      20 Islanders Tr             23.43q -0.9  2 
  3    94 Richard, Christian  25 A.S.E.A.                 23.66q -0.9  2 
  4   106 Stephen, Gabe       21 Unattached N             23.89q -1.6  1 
 
Men 18-34 200 Meter Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H# Points
===============================================================================
Finals
  1   104 Smith, Chas         23 Unattached               23.01  -0.2  1  10   
  2   116 Whalen, Daniel      20 Islanders Tr             23.81  -0.2  1   8   
  3   106 Stephen, Gabe       21 Unattached N             24.00  -0.2  1   6   
 
Men 35-99 200 Meter Run
=====================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  Wind
=====================================================================
Preliminaries
  1    98 Rinzler, Andrew     35 Unattached               26.10q -1.6 
  2    99 Rosvall, Bruce      55 Saint John T             26.58q -1.6 
 
Men 35-99 200 Meter Run
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H# Points
===============================================================================
Finals
  1    98 Rinzler, Andrew     35 Unattached               26.29  -0.2  1  10   
  2    99 Rosvall, Bruce      55 Saint John T             26.76  -0.2  1   8   
 
Men 13-15 300 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    31 Enstrom, Owen       15 A.S.E.A.                 37.72   10   
  2    83 Michaud, Jeremy     15 Unattached               38.87    8   
  3    17 Caballero, Colton   15 Pugwash Trac             41.19    6   
  4     5 Basque, Guillaume   14 A.S.E.A.                 41.60    5   
  5    43 Harris, Cameron     15 Saint John T             41.92    4   
  6    54 Jacobson, Maxwell   14 Fast Tracks              44.16    3   
 
Men 16-17 400 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    57 Kean, Mitchell      17 Fast Tracks              54.19   10   
  2    93 Pollock, Thomas     16 Ottawa Lions             54.52    8   
  3    78 Mazerolle, Max      16 A.S.E.A.                 55.50    6   
  4    76 Mahar, Nathan       17 Islanders Tr             55.64    5   
  5    26 Cormier Losier, An  16 Unattached               57.17    4   
  6    23 Coleman, Jonathan   16 Athlétisme C           1:03.09    3   
  7     6 Beach, Alex         16 Saint John T           1:06.50    2   
 
Men 20-34 400 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1   116 Whalen, Daniel      20 Islanders Tr             54.23   10   
 
Men 35+ 400 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1     3 Arsenault, Paul     35 Unattached               59.20   10   
  2    99 Rosvall, Bruce      55 Saint John T             59.46    8   
  3    98 Rinzler, Andrew     35 Unattached             1:00.82    6   
 
Men 13-15 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    31 Enstrom, Owen       15 A.S.E.A.               2:00.32   10   
  2   101 Roy, Antoine        14 Unattached             2:12.29    8   
  3    62 Landry, Micah       14 Saint John T           2:16.59    6   
 
Men 16-17 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    57 Kean, Mitchell      17 Fast Tracks            2:02.31   10   
  2    93 Pollock, Thomas     16 Ottawa Lions           2:07.82    8   
  3    26 Cormier Losier, An  16 Unattached             2:10.22    6   
  4    79 McCardle, Isaac     16 Colonel Gray           2:12.13    5   
  5    76 Mahar, Nathan       17 Islanders Tr           2:22.97    4   
 
Men 18-34 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    82 McMullin, Bradley   19 Unb Varsity            2:17.44   10   
 
Men 13-15 1200 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    95 Richard, Francois   15 A.S.E.A.               3:29.95   10   
  2    62 Landry, Micah       14 Saint John T           3:44.60    8   
  3    86 Morneault, Andon    15 A.S.E.A.               3:56.37    6   
 
Men 16-17 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    57 Kean, Mitchell      17 Fast Tracks            4:21.23   10   
  2    87 Morneault, Tristan  16 A.S.E.A.               4:25.82    8   
 
Men 35+ 1500 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1   121 Young, Justin       36 Fredericton            4:46.21   10   
 
Men 13-15 2000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    95 Richard, Francois   15 A.S.E.A.               6:10.84   10   
  2    17 Caballero, Colton   15 Pugwash Trac           6:39.71    8   
  3    86 Morneault, Andon    15 A.S.E.A.               7:18.57    6   
 
Men 16-17 3000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    87 Morneault, Tristan  16 A.S.E.A.               9:46.17   10   
  2    91 Peterson, Samuel    17 Colonel Gray          10:45.82    8   
 
Men 35+ 3000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1   121 Young, Justin       36 Fredericton           10:00.02   10   
  2    32 Finlayson, Grant    44 A.S.E.A.              11:17.90    8   
  3     8 Beaudoin, Marc      60 Unattached            13:04.36    6   
 
Men 13-15 100 Meter Hurdles 84cm /33"
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1    52 Hurley, Kyle        15 Pugwash Trac             15.37   2.4  10   
 
Men 16-17 110 Meter Hurdles 91cm /36"
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1   108 Thorne, Craig       17 Saint John T             14.88  -0.7  10   
 
Men 13-15 200 Meter Hurdles
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1    52 Hurley, Kyle        15 Pugwash Trac             28.73   3.9  10   
  2     7 Beach, Jason        15 Saint John T             29.57   3.9   8   
  3    89 Nickerson, Taylor   15 Saint John T             29.61   3.9   6   
 
Men 16-17 400 Meter Hurdles 84cm /33"
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1   108 Thorne, Craig       17 Saint John T           1:01.46   10   
  2    78 Mazerolle, Max      16 A.S.E.A.               1:01.90    8   
 
Men 13-15 1500 Meter Steeplechase 76cm /30"
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    95 Richard, Francois   15 A.S.E.A.               4:47.46   10   
  2    17 Caballero, Colton   15 Pugwash Trac           4:51.74    8   
  3    86 Morneault, Andon    15 A.S.E.A.               5:10.92    6   
 
Men 16-17 2000 Meter Steeplechase 84cm /33"
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    87 Morneault, Tristan  16 A.S.E.A.               6:54.49   10   
  2    91 Peterson, Samuel    17 Colonel Gray           7:03.11    8   
  3    79 McCardle, Isaac     16 Colonel Gray           7:03.32    6   
 
Men 16-17 High Jump
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1     6 Beach, Alex         16 Saint John T             1.46m   10   
     1.30 1.35 1.40 1.43 1.46 1.49 1.52 
        P    P    P    O    O  XXP    X 
 
Men 35+ Pole Vault
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    56 Justason, Andrew    47 Fredericton              2.50m   10   
     2.20 2.35 2.50 2.65 2.80 2.95 
        P    P    O    P    P  XXX 
 --    38 Gray, Glen          48 Saint John T                NH  
     2.20 
      XXX 
 
Men 13-15 Long Jump
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1     7 Beach, Jason        15 Saint John T             5.28m   2.1  10   
     5.28m(2.1) FOUL      4.76m(2.6) FOUL      FOUL      5.19m(3.1)
  2   114 Wamboldt, Austin    15 A.S.E.A.                 5.15m   1.5   8   
     4.91m(4.1) 4.84m(1.3) 5.13m(-0.8) 5.11m(-0.5) 4.97m(3.3) 5.15m(1.5)
 
Men 16-17 Long Jump
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1    14 Boudreau, Andrew    17 Athlétisme C             5.99m   1.9  10   
     5.99m(1.9) 5.88m(3.4) 5.83m(3.5) 5.66m(2.1) 5.52m(2.4) 5.74m(2.5)
  2    23 Coleman, Jonathan   16 Athlétisme C             5.31m   3.5   8   
     FOUL      5.28m(3.4) 5.14m(1.4) 4.58m(-1.5) 5.11m(2.5) 5.31m(3.5)
  3    19 Campbell, Parker    17 A.S.E.A.                 5.02m   1.9   6   
     4.60m(1.2) 4.71m(0.7) 4.76m(-0.1) 4.63m(1.3) 4.94m(2.7) 5.02m(1.9)
 
Men 18-19 Long Jump
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1    36 Gaudet, Jean-Marc   19 Unattached               6.07m   2.9  10   
     5.86m(1.4) 6.07m(2.9) FOUL      FOUL      5.85m(3.4) FOUL     
 
Men 20-34 Long Jump
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1   112 Vincent, Liam       32 Fredericton              4.85m   0.5  10   
     4.72m(1.7) 4.78m(0.7) 4.83m(2.4) 4.85m(0.5) 4.62m(2.5) 4.49m(3.5)
 
Men 13-15 Triple Jump
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1     7 Beach, Jason        15 Saint John T            11.11m  -0.4  10   
     FOUL      11.11m(-0.4) FOUL      FOUL      FOUL      10.63m(-1.0)
  2   114 Wamboldt, Austin    15 A.S.E.A.                10.88m  -0.2   8   
     10.30m(-0.4) 10.75m(1.2) 10.51m(-2.0) 10.88m(-0.2) 10.75m(-2.5) 10.61m(-2.4)
 
Men 16-17 Triple Jump
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1    14 Boudreau, Andrew    17 Athlétisme C            12.06m   0.7  10   
     11.02m(-2.2) FOUL      11.90m(-2.4) FOUL      11.55m(-6.6) 12.06m(0.7)
  2    19 Campbell, Parker    17 A.S.E.A.                10.81m  -4.4   8   
     10.62m(-1.0) 10.61m(-2.7) 10.39m(-3.5) 10.71m(-0.9) 10.67m(-1.2) 10.81m(-4.4)
 
Men 18-19 Triple Jump
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1    36 Gaudet, Jean-Marc   19 Unattached              12.04m   0.5  10   
     11.96m(-0.8) 11.80m(1.7) 12.04m(0.5) FOUL      FOUL      11.03m(0.2)
 
Men 35+ Triple Jump
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1    69 Lord, Peter         55 Unattached N            11.48m   0.2  10   
     10.81m(-1.2) 10.82m(-2.5) 11.03m(1.8) FOUL      11.40m(-1.0) 11.48m(0.2)
 
Men 13-15 Shot put 4kg
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    21 Cassell, William    15 A.S.E.A.                11.59m   10   
      11.46m  11.59m  11.46m  10.89m  10.87m  11.02m
 
Men 16-17 Shot put 5kg
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    15 Bourque, Samuel     17 A.S.E.A.                13.42m   10   
      FOUL  13.04m  13.42m  13.33m  FOUL  12.46m
 
Men 20-34 Shot put 7.26kg /16#
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    16 Burris, Nathan      25 Truro Lions             12.82m   10   
      12.53m  12.82m  12.62m  FOUL  12.71m  FOUL
  2    46 Hebb, Thayne        21 Unattached              12.00m    8   
      11.73m  12.00m  11.77m  11.31m  11.98m  11.81m
 
Men 35-49 Shot put 7.26kg /16#
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1     2 Allanach, John      45 A.S.E.A.                 8.04m   10   
      6.68m  7.31m  8.04m  7.77m  7.90m  7.88m
 
Men 70-79 Shot put 4kg
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    55 Jefferson, David    74 Saint John T             8.65m   10   
      FOUL  8.34m  7.29m  7.95m  8.64m  8.65m
 
Men 13-15 Discus 1kg
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    21 Cassell, William    15 A.S.E.A.                41.42m   10   
      36.09m  FOUL  31.73m  FOUL  38.50m  41.42m
 
Men 16-17 Discus 1.5kg
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    15 Bourque, Samuel     17 A.S.E.A.                45.61m   10   
      FOUL  FOUL  FOUL  FOUL  45.61m  FOUL
 
Men 20-34 Discus 2kg
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    63 Leblanc, Aaron      24 A.S.E.A.                35.26m   10   
      35.13m  34.14m  35.08m  35.26m  FOUL  FOUL
 
Men 35-49 Discus 2kg
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    38 Gray, Glen          48 Saint John T            27.14m   10   
      26.27m  27.14m  FOUL  FOUL  FOUL  26.50m
  2     2 Allanach, John      45 A.S.E.A.                19.98m    8   
      18.10m  16.37m  19.32m  19.78m  18.02m  19.98m
 
Men 60+ Discus 1kg
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    55 Jefferson, David    74 Saint John T            25.54m   10   
      22.58m  23.77m  23.58m  FOUL  25.54m  FOUL
 
Men 20-34 Hammer Throw 7.26kg /16#
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    16 Burris, Nathan      25 Truro Lions             50.87m   10   
      49.48m  FOUL  50.65m  50.87m  FOUL  FOUL
  2    63 Leblanc, Aaron      24 A.S.E.A.                41.48m    8   
      39.36m  39.65m  41.48m  41.06m  FOUL  39.90m
  3    46 Hebb, Thayne        21 Unattached              38.28m    6   
      35.63m  38.28m  FOUL  34.93m  36.19m  35.76m
 
Men 35-49 Hammer Throw 7.26kg /16#
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1     2 Allanach, John      45 A.S.E.A.                16.52m   10   
      15.16m  16.52m  13.68m  14.56m  13.20m  FOUL
 
Men 70-79 Hammer Throw 4kg
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    55 Jefferson, David    74 Saint John T            27.13m   10   
      25.81m  21.03m  23.97m  25.09m  25.69m  27.13m
 
Men 13-15 Javelin 600g
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    21 Cassell, William    15 A.S.E.A.                38.79m   10   
      38.79m  38.68m  36.10m  FOUL  35.66m  38.24m
 
Men 16-17 Javelin 700g
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    44 Hawkes, Daniel      16 Woodstock Hi            48.88m   10   
      48.88m  43.89m  45.15m  48.40m  48.25m  44.99m
  2    70 Lynch, Jake         16 Saint John T            34.36m    8   
      FOUL  FOUL  FOUL  31.14m  FOUL  34.36m
 
Men 18-19 Javelin 800g
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1   123 Robichaud, Brandon  18 Fredericton             48.70m   10   
      47.47m  48.70m  FOUL  FOUL  45.53m  44.26m
 
Men 35-49 Javelin 800g
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    56 Justason, Andrew    47 Fredericton             37.83m   10   
      PASS  37.83m  35.37m  35.06m  35.05m  FOUL
  2    38 Gray, Glen          48 Saint John T            33.55m    8   
      PASS  30.91m  30.25m  31.25m  33.55m  PASS
 
Men 70-79 Javelin 500g
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1    55 Jefferson, David    74 Saint John T            21.45m   10   
      19.01m  20.47m  21.45m  21.23m  20.68m  FOUL
 
                    Combined Team Scores - 77 Events Scored
===============================================================================
    1) A.S.E.A.                   519.50     2) SAINT JOHN TRACK & FIELD  348   
    3) FAST TRACKS                167        4) FREDERICTON LEGION TRACK  109   
    5) Colonel Gray                85        6) Pugwash Track Club         83.50
    7) TRURO LIONS                 50        8) ATHLÉTISME CHALEUR ATHLET  48   
    9) UNATTACHED-NEW BRUNSWICK    40       10) Islanders Track and Field  37   
   11) UNATTACHED NOVA SCOTIA      34       12) Southwest Nova Athletics   18   
   13) OTTAWA LIONS T.F.C.         16       14) UNB Varsity Reds           10   
   14) Woodstock High School       10       16) ATHLETISME RESTIGOUCHE AT   8

	

Close window